AGD Serwis Kraków

690-590-380
gallery/i-klucz-nastawny-angielski-200-mm-cv

Naprawa płyt indukcyjnych

Nasza naprawa nie polega na wymienianiu modułów na nowe jak to robi większość firm, każde moduły są przez nas naprawiane na miejscu u klienta i na każdą naprawę udzielamy rok gwarancji. Więc Taka naprawa będzie za symboliczną kwotę a nie wartością połowy ceny nowego sprzętu. Średnio naprawy nie przekraczają kwoty 250 zł.


Naprawa płyt ceramicznych

Płyty ceramiczne są najbardziej opłacalnym urządzeniem gospodarstwa domowego do naprawy, gdy uszkodzone jest pole grzejne to wymieniamy go na najlepsze dostępne na rynku firmy EGO. Gdy zachodzi potrzeba naprawy elektroniki, wtedy klient ma możliwość wyboru albo oryginalne podzespoły lub tańsze zamienniki. Gruntowna regeneracja takiej płyty zazwyczaj nie przekracza kwoty 200 zł. Tylko taka naprawa daje gwarancje bezawaryjności przez następne kilka, kilkanaście lat. Większość firm wymienia tylko jeden uszkodzony element a pozostałe przekaźniki zostawiają stare, co skutkuje kolejną awarią w niedalekiej przyszłości.


Naprawa płyt gazowych

Głównymi problemami współczesnych płyt gazowych jest brak zapalania palnika lub brak podtrzymania płomienia po puszczeniu gałki. Pierwszy przypadek to słaba jakość koron palników, które po jakimś czasie ulegają zdeformowaniu i należy je wymienić. Natomiast jak płomień nie chce się palić po puszczeniu gałki to zazwyczaj winna jest termopara. Naprawy są bardzo tanie, lecz większość firm rozkłada ręce, gdy śrubki montażowe nie chcą się odkręcić, albo co 
gorsza śruby urywają i zostawiają wszystko w powietrzu. Wiele razy poprawialiśmy po takich serwisach a przecież wykręcenie starej śruby i wkręcenie nowej to nic nadzwyczajnie trudnego. Typowe naprawy zamykają się w kwocie 140 zł.

Naprawa Kuchenek i płyt

gallery/agd serwis kraków 690590380 logo1

Uwaga! strona w przebudowie